Poznajemy Płeć dziecka ! według wróżb i przesądów

 

Niektórzy rodzice nie chcą znać płci, aż do narodzin. Ja jestem za bardzo ciekawska, Pasquale chciał zrobić sobie niespodziankę. Nie chodzi o to, że chciałabym mieć wszystko niebieskie cz wszystko różowe i to zaplanować, bo u mnie tego nie zobaczycie. Chodzi raczej o to, że jak już się chodzi z tym brzuchem to dobrze wiedzieć do kogo po jakimś czasie zaczynamy mówić. To jednak człowiek, którego jako jedynego zaczynamy kochać nad życie  od pierwszego wejrzenia na randce w ciemno…. 

 

1.Słone czy słodkie?

Generalnie chyba pół na pół, ale musze przyznać, że mam wyjątkową ochotę na wafelki, Nutelle i naleśniki ! Słodycze mówią o dziewczynce, a słone o chłopcu. pobrane

 

 

 

2.  Wysokość brzucha

Czy brzuch jest wysoko…. kurde, z tego co słyszę to mój brzuch jest dosyć mały, jak na 5 miesiąc. Powiedzmy, że jest raczej osadzony niżej…

its-a-boy-560x840

 

 

 

3. Długość trwania mdłości

2 tygodnie w moim wypadku  to raczej spoko, w porównaniu do innych kobiet, które czasem walczą całą ciąże.                its-a-boy-560x840

 

 

 

 4. Wiercenie się w nocy vs wygodna pozycja do spania.

Okropnie się wiercę i nie mogę znaleźć pozycji… Jeżeli spałabym na prawym boku i wygodnie to dziewczynka. 

its-a-boy-560x840

 

 

 

5. Pierścionek nad brzuchem

Zawieszony na włosie pierścionek… to już taka wersja dla wiedźm – ale nie kręci się w kółko. Jakby ruch był wahadłowy to sugeruje to chłopca. 

 

its-a-boy-560x840

 

 

 

6. Dłonie przyszłej mamy

Miękkie dłonie, bez skórek i przebarwień sugerują dziewczynkę. Suche i popękane dłonie mówią o tym, że będzie to chłopiec.

pobrane

 

 

 

7. Partner i jego waga. 

Pasquale przybrał trochę na wadze. Sam mi o tym mówi, nie, żebym go oceniała… 

its-a-boy-560x840

 

 

 

 

8. Bicie serca dziecka.

Jeżeli bicie serca jest poniżej 140 to chłopiec, wyżej dziewczynka. Za każdym razem to szalone dziecko się wierci i ma powyżej 140 uderzeń na minutę. Wskazuje to na dziewczynkę.

pobrane

 

 

 

 

9. Brzuch

Jeżeli jest jak piłeczka oznacza chłopca, brzuch bardziej ‘rozlany’ (co za okropne słowo do określenia ciała haha) U mnie nie ma pięknej piłeczki, jak u fotomodelek. 

pobrane

 

 

 

10. Roztrzepanie 

Jeżeli przyszła mama to nagle Pani zapominalska, mówi to o tym, że to dziewczynka. Przykładowo – gdzie cholera są klucze od auta? To będzie dziewczynka. Ja jestem lepiej zorganizowana, bardziej zdeterminowana i to wszystko wskazuje na chłopca. BOY

its-a-boy-560x840

 

 

 

 

 

Jeżeli miałabym się sugerować wszystkimi przesądami oznaczałoby to, że będziemy mieli synka! Nic pewnego, to tylko przesądy, które u jednych się sprawdzą, u innych nie. Natury nie oszukamy i jeżeli wiercipięta się ułoży tak jak trzeba, to wkrótce poznamy płeć ! 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.